SET za Elektricen trotinet 36V | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

SET za Elektricen trotinet 36V

Цена
3.000 ден. /парче
Опис

Package List (36V):

1 x Controller

1 x Bluetooth Display Board (with app)

1 x Front Light

1 x Tail Light

1 x Accelerator

1 x Connecting Wire

2 x Display Plastic pieces

 

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
3.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija eksterna 2600mAh REMAX Jadore RPL-33 black
300 ден.
Podloga za gluvce Fantech MPR800s Firefly black
800 ден.
Data Kabel Type C Teracell Plus 2.1A 1.2m FAST Black
300 ден.
SET za Elektricen trotinet 36V
3.000 ден.
Baterija eksterna 5000mAh REMAX E5 blue
650 ден.
Tastatura Fantech Gaming K512 Archer black
900 ден.
Polnac 220V Type C Teracell Ultra LP03 2A 1USB
350 ден.