Polnac 12V/24V Type C Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Polnac 12V/24V Type C Teracell Evolution TC-06 2USB 3.1A black

Цена
450 ден. /парче
Опис

Модел: DLS-TC06
Влезна моќ: DC 12V-24V
Излезна моќ USB 1: 5V/3.1A
Излезна моќ USB 2: 5V/3.1A

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
450 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Drzac za Velosiped so futrola vodootporen
400 ден.
Futrola Tablet Tera 8" so tastatura black Micro USB
700 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 20m
250 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L900MV
250 ден.
Selfie Stick Bluetooth Locust black
400 ден.
Futrola iPhone 7/iPhone 8 Teracell Skin transparent
250 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 3m
100 ден.
Futrola iPhone X/ iPhone XS Teracell Skin transparent
250 ден.
Tempered glass za Huawei P9 lite
100 ден.