LED HEADLIGHT V16-H7 6000K | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

LED HEADLIGHT V16-H7 6000K

Цена
2.200 ден. /парче
Опис
  • Power: 30W/bulb
  • Color Temperature: 6000K Xenon White
  • Luminous: 3600LM/bulb
  • LED Type: CREE MT-G2 Chip
  • Voltage: DC 8V-48V
  • Aviation Aluminum Housing
  • Built-in Fan with Heat-sink dissipating alloy
  • Easy installation, plug and play
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Adapter za napojuvanje 12V 5A (5.5mm*2.5mm)
450 ден.
Futrola silikonska Alcatel OT995/998 Jekod TB transparent black
200 ден.
Futrola Electro Color Skin Samsung G928/S6 Edge plus black
450 ден.
Data Kabel iPhone 1A white
200 ден.
Futrola Mercury Soft Samsung N920 Note 5 white
400 ден.
Zadno kapace Sony Xperia Z/L36H Black
250 ден.
Futrola Pudding Samsung S5 /G900 black
250 ден.
Futrola Samsung S6 Active G890 Pudding black
100 ден.
Canta za laptop Tera 10-15 12"
120 ден.