LED HEADLIGHT V16-H1 6000K | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

LED HEADLIGHT V16-H1 6000K

Цена
2.200 ден. /парче
Опис
  • Power: 30W/bulb
  • Color Temperature: 6000K Xenon White
  • Luminous: 3600LM/bulb
  • LED Type: CREE MT-G2 Chip
  • Voltage: DC 8V-48V
  • Aviation Aluminum Housing
  • Built-in Fan with Heat-sink dissipating alloy
  • Easy installation, plug and play
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V Micro Teracell Ultra LP03 2A 1USB
350 ден.
Drzac za vo kola iPhone 3G/3Gs.
200 ден.
Sijalicka LED T10 4014 white CANBUS
250 ден.
Zadno kapace Samsung G930 - S7 black ORI
350 ден.
Ekran iPhone 6 komplet CRN
1.200 ден.
Data Kabel iPhone REMAX Gefon RC-110i silver
400 ден.
Futrola Samsung Note 8/N950 Safeguard black
400 ден.
Futrola Samsung Note 8/ N950 Teracell Leather black
400 ден.
Zadno kapace Huawei Honor 9 lite grey
500 ден.