Kamera IP 19Q Sound and light alarm Waterproof 2 megapixel | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Kamera IP 19Q Sound and light alarm Waterproof 2 megapixel

Цена
2.200 ден. /парче
Опис

2 Mp - 1080P//Sound and light alarm

4 pcs red  light+3 pcs infrared

half  plastic  case

Sensor BG0806

1.44MM 180degrees Panoramic hd

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Platina Gazela iPhone 6/6S gray/black
250 ден.
Joystick za PC 900 so vibracija Red
300 ден.
Kabel HDMI 1.8m
300 ден.
Tempered glass za Samsung S8 plus/ G955/ S9 plus/ G965 FULL GLUE 0.2mm
400 ден.
Polnac 220V Teracell 2USB 2.1A
300 ден.
Tempered glass za Samsung J7 2016/J710F
100 ден.
Polnac 220V Type C Teracell Ultra LP03 2A 1USB
350 ден.
Staklo Samsung G530/G531 za kamera
150 ден.
Ekran iPhone 5 komplet BEL
800 ден.