Како да купам одреден артикал/ли ? | Мегамобил

Почитувани клиенти, поради престојниот празник Ве известуваме дека пратките за достава од 30.07.2021(Петок) ке бидат доставени на 03.08.2021(Вторник).

Мегамобил ке работи со редовно работно време на 31.07.2021(Сабота), додека 02.08.2021(Понеделник) е неработен ден.

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Како да купам одреден артикал/ли ?

1. Како да купам одреден артикал/ли ?1 чекор: Кликнете на "кошничката"


2 чекор: Одберете ја саканата количина и кликнете на иконата "стави во кошничка"


3 чекор: Вашите нарачани артикли стојат во "вашата кошничка" во горниот десен агол


4 чекор: Доколку сакате да ја завршите нарачката, кликнете на иконата "завршија твојата нарачка"


5 чекор: За завршување на нарачката потребно е да одберете:
- начин на плаќање (при испорака, со платежна картичка или преку фактура)
- начин на испорака (брза пошта, лично)
- коментар (каде што може да оставите ваш коментар во врска со нарачката)
 

Промоции