Gluvce Wireless Banda BD4000 Gray | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Wireless Banda BD4000 Gray

Цена
550 ден. /парче
Опис
Mouse: wireless 2.4Ghz; 10m

- Number of buttons: 7

- Standard interface: USB nano

- Resolution: 800-2400 dpi

- Use battery: 2 AAA batteries

- Yes button on / off saving battery

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
550 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Podloga antistaticna 60cm X 40cm
400 ден.
Ekran iPhone 4S komplet BEL
800 ден.
Vakum za vadenje touchscreen BK7288
300 ден.
Kabel za napojuvanje PC 5A
100 ден.
Kabel HDMI 1.8m
300 ден.
Ventilator za Laptop Hot wheels white
250 ден.
USB Flash Stick 2GB Terabyte
250 ден.
Kabel USB 2.0 AM/BM 1.5m
100 ден.
Pasta za lemenje AMTECH 223
250 ден.