Gluvce Fantech Gaming VX7 Crypto Space Edition | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Gluvce Fantech Gaming VX7 Crypto Space Edition

Цена
550 ден. /парче
Опис
  • 4 Colors LED glowing
  • Instant Optical Sensor
  • Up to 60 IPS / 15G Acceleration
  • On-the-fly Adjustable DPI 200-8,000 DPI
  • 125Hz Polling Rate
  • Huano 10 Million Clicks Lifetime
  • Six Independently Programmable Buttons
  • 1.8m Nylon Braided USB Cable
  • Size: 128mm x 68mm x 41mm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
550 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Gluvce Fantech Gaming G10 Rhasta black
300 ден.
Combo SET Fantech Gaming P51 5vo1
2.700 ден.
Gluvce AOC MS120 USB
350 ден.
Gluvce Fantech Gaming VX7 Crypto Space Edition
550 ден.
Kabel USB 2.0 AM/BM 1.5m
100 ден.
Kabel Stereo aux M/M 1m White
80 ден.
Podloga za gluvce Fantech MPR351s Firefly black
650 ден.
Slusalki Fantech Gaming HG17s black
800 ден.
Gluvce AOC MS121 USB
150 ден.