Ekran LG G3/D855 GRAY komplet so ramka SH FULL ORI | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ekran LG G3/D855 GRAY komplet so ramka SH FULL ORI

Цена
2.100 ден. /парче
Опис
Екраните се КОРИСТЕНИ, фул оргинални, извадени од телефон
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Huawei P30 Pudding transparent
350 ден.
Ekran iPhone 5S \ SE komplet CRN
900 ден.
Test kabli iPhone za napojuvanje (All in one) SS-908B
350 ден.
Futrola Leather Look Huawei P30 black
300 ден.
Futrola Huawei P30 lite Carbon Defender black
350 ден.
Futrola Huawei P30 Elegant Men black
350 ден.
Futrola Vision Samsung A7 2018/ A750F type2
300 ден.
Futrola Huawei P30 Safeguard black
400 ден.
Zadno kapace Samsung G950 - S8 black ORI
400 ден.