Data Kabel Micro 2A FAST black | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Data Kabel Micro 2A FAST black

Цена
200 ден. /парче
Опис
- Компатибилен со сите уреди со MicroUSB конектор

- Поддржува проток од 2А FAST CHARGE
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Pinceta BK T7 kriva
300 ден.
...Fletkabel Samsung D880
550 ден.
Termootporna lenta 15mm
350 ден.
Baterija Nokia E52-BP-4L /E55/E90/E61i/E71/E72/N97-BP-4L
400 ден.
Kontakt sprej 550 ml BK-5500
400 ден.
Touchscreen Samsung S5230 star BLACK
600 ден.
Baterija Nokia 5800-BL-5j /N900/X6/X1-00/X6 8gb/5233/lumia 520
500 ден.
Bluetooth Adapter mini
100 ден.
Baterija iPhone 3Gs HQ
500 ден.