Data Kabel iPhone Teracell Armor PD 3A black | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Data Kabel iPhone Teracell Armor PD 3A black

Цена
400 ден. /парче
Опис
Модел: CA-320
Интерфејс: Type C - iPhone
Функции: Пренос на податоци и полнење
Должина на кабел: 1m
Поддржува брзо полнење: ДА
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Data Kabel iPhone Teracell Plus 2.1A 2m FAST White
300 ден.
Tempered glass za iPhone XS Max/ iPhone 11 Pro Max
100 ден.
Touchscreen Samsung T560 White Tab E 9.6"
1.200 ден.
Slusalki Samsung G950/S8 black AKG
600 ден.
Futrola Samsung Note 9 Pudding white
250 ден.
Futrola Samsung S8/G950F iPefet grey
300 ден.
Baterija eksterna 5000mAh REMAX Crave RPP-78 white
700 ден.
Tempered glass za iPhone XR/ iPhone 11
100 ден.
Polnac 220V Micro Teracell Ultra LP03 2A 1USB
350 ден.