Adapter za napojuvanje 3V-12V 3A so 6 konektori | Мегамобил
СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Adapter za napojuvanje 3V-12V 3A so 6 konektori

Цена
350 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
350 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel USB 2.0 AM/BM 1.5m
100 ден.
Adapter za napojuvanje 12V 2A (5.5mm*2.5mm)
300 ден.
USB Flash Stick 8GB Terabyte
350 ден.
Ekran za laptop 17.3" LTN173KT01 1600X900
4.500 ден.
Konektor UTP Cat5e RJ45
5 ден.
Kabel USB M/F 1.5m
90 ден.
MP3 Player Terabyte RS17 silver
400 ден.
Kabel HDMI FLAT 3m orange
250 ден.
USB Flash Stick 16GB Terabyte class10
400 ден.