Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth Zenbre Craft IPX7 waterproof

Цена
2.200 ден. /парче
Опис


Round shape could be flat on table, or hang at everywhere with elastic nylon strap. With high quality ABS & TPU double-shot molding, large-diameter 57mm speaker and 56mm diaphragm deliver clear rich sounds.
The unique magnetic Bluetooth speaker, you can find the bottom is magnetic, so Craft could be stuck on any metal things, isn't interesting?
2200mAh rechargeable battery portable speaker, up to 20 hours of play-time, keeps playing almost 400 songs or 10 movies!
Play while charging, go play no stopping.
Craft Wireless speaker offers a fast connection and lossless wireless sound at a range of up to 100 feet. It is easy to connect & pair to all Bluetooth enabled devices, including tablets, smartphones, PCs, and laptops and Echo.

Product Dimensions: 15.9 x 15.9 x 5 cm
Pack Dimensions: 22x19.5x5.61 cm
Boxed-product Weight: 739 g

 

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Samsung A50/ A505F Liquid color green
350 ден.
Touchscreen iPad mini/mini2 Black with spare part
2.000 ден.
Konektor za polnenje Samsung G935F/S7 edge
900 ден.
Futrola Samsung A30s/A307F, A50/ A505F, A50s/ A507F Pudding Premium blue
300 ден.
Torbicka za trotinet vodootporna Wildman 2L black
800 ден.
Data kabel Type C Baseus sharp-bird USB 3A 1m black
500 ден.
Futrola Huawei P30 Lite Marble green
350 ден.
Drzac za vo kola REMAX RM-C24 white
350 ден.
Kaciga za trotinet H01 black
1.000 ден.