СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth REMAX RB-M21 black

Цена
2.000 ден. /парче
Опис
  Dimensions (cm/ inch)   ⌀8.8cm*10.6cm
Technical Parameters
  Microphone   No
  Connectivity   Bluetooth Connection & 3.5mm Audio Cable
  Bluetooth Version   V4.2
  Transmission
  Distance
  10m
  Output Power   5W*2
  Distortion   1%
  SNR   76dB
  Impedance   4Ω
  Frequency
  Response
  65-20000Hz
  Battery Capacity   2200mAh, 3.7V
  Charging Time (h)   3.5h
  Working Time (h)   6-8h
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле