Достава на пратки во Скопје во два термина:
11:00 часот (нарачки до 10:30 часот)
15:00 часот (нарачки до 14:30 часот)
За нарачки над 1000 ден. БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
под 1000 ден. се доплаќа 100 ден.


Поради моменталната состојба во деновите (САБОТА) Мегамобил НЕМА ДА РАБОТИ
пратките по курирска служба од петок, ќе пристигнат во понеделник.

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth REMAX RB-M18 black

Цена
1.400 ден. /парче
Опис

Material: ABS+Fabric

Effective distance:10M

Bluetooth Version:4.2

Built-in 500mAh battery

Output:3W Max

Frequency:90Hz-20KHz ±2db

Sensitivity:80db±2db

Signal noise ratio: ≥75dB

USB chargeable::5V—500mA

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija eksterna 10000mAh REMAX Thoway RPP-55 white
1.000 ден.
Zvucnik Bluetooth REMAX RB-M21 black
2.000 ден.
Drzac za vo kola REMAX RM-C32 black
450 ден.
Futrola Tablet Teracell Flip Cover Samsung T710/ T715 black
600 ден.
Zvucnik Bluetooth REMAX RB-M18 black
1.400 ден.
Baterija eksterna 2400mAh REMAX Lipmax RPL-12 purple
300 ден.
Baterija eksterna 10000mAh REMAX Thoway RPP-55 grey
1.000 ден.
Baterija eksterna 2400mAh REMAX Lipmax RPL-12 gold
300 ден.
Baterija eksterna 2400mAh REMAX Lipmax RPL-12 red
300 ден.