Поради престојните избори, СРЕДА (15.06) е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба од 14.06 ќе пристигнат на 16.06

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth Q3SE Silver

Цена
900 ден. /парче
Опис
Type: Bluetooth speaker
Connection mode: Bluetooth connection
Interface type: USB
Battery capacity: 1200Ma
Frequency response range: 100HZ-20KHZ
Output power: 5W
Signal-to-noise ratio greater than 75dB
Lithium battery installed in power supply mode
The playing time is 6 hours.
Extended storage: 32GB
Bluetooth protocol: 3
Effective distance is 10 meters
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Data Kabel Micro REMAX Fast Charging RC-007m white
250 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS12/TG Blue
1.000 ден.
Futrola iPhone 6/6S Safeguard black
250 ден.
Futrola Huawei Y5 2019/ Honor 8S/ Honor 8S 2020 Color Edge red
300 ден.
Futrola TPU Sparkle Owl Samsung A10/ A105F purple
300 ден.
Tempered glass za Samsung A10s / A107F
100 ден.
Polnac 220V Micro Teracell Ultra LP02 2A 2USB
350 ден.
Futrola Huawei Y5 2019/ Honor 8S/ Honor 8S 2020 Summer Silicone dark blue
350 ден.
Futrola Moment iPhone 6/6S black
400 ден.