Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth Q3SE Blue

Цена
900 ден. /парче
Опис
Type: Bluetooth speaker
Connection mode: Bluetooth connection
Interface type: USB
Battery capacity: 1200Ma
Frequency response range: 100HZ-20KHZ
Output power: 5W
Signal-to-noise ratio greater than 75dB
Lithium battery installed in power supply mode
The playing time is 6 hours.
Extended storage: 32GB
Bluetooth protocol: 3
Effective distance is 10 meters
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Fletkabel iPhone 5S so home button white
480 ден.
Futrola Carbon TPU Samsung S8/G950 black
250 ден.
Tempered glass za Samsung A7 2018/A750F
100 ден.
Futrola 3D Crystal Samsung Note 10 Plus / N975 black
350 ден.
Futrola 3D Crystal Samsung A70 / A705F black
350 ден.
Futrola Safeguard Samsung S8/G950 black
400 ден.
Futrola Elegant Men Samsung S9/ G960F black
350 ден.
Futrola Carbon Defender Samsung S9/G960F black
400 ден.
Zadno kapace Huawei Honor 8X black
600 ден.