Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth Q3SE Black

Цена
900 ден. /парче
Опис
Type: Bluetooth speaker
Connection mode: Bluetooth connection
Interface type: USB
Battery capacity: 1200Ma
Frequency response range: 100HZ-20KHZ
Output power: 5W
Signal-to-noise ratio greater than 75dB
Lithium battery installed in power supply mode
The playing time is 6 hours.
Extended storage: 32GB
Bluetooth protocol: 3
Effective distance is 10 meters
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Samsung J4 Plus/ J415F/ J6 plus/ J610F
100 ден.
Futrola Summer Silicone Huawei Y5 2019/ Honor 8S yellow
350 ден.
Futrola Summer Vibe iPhone XS Max pink
400 ден.
Tempered glass za Samsung A7 2018/ A750F 5D black
500 ден.
Baterija eksterna 10000mAh MG-G61 Wireless green
1.500 ден.
Futrola Pudding iPhone XS Max gray
300 ден.
Futrola Teracell Skin iPhone 7/iPhone 8 black
250 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS13/TC Black
900 ден.
Tempered glass za Motorola One P30 Play
100 ден.