Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth Q3SE Army

Цена
900 ден. /парче
Опис
Type: Bluetooth speaker
Connection mode: Bluetooth connection
Interface type: USB
Battery capacity: 1200Ma
Frequency response range: 100HZ-20KHZ
Output power: 5W
Signal-to-noise ratio greater than 75dB
Lithium battery installed in power supply mode
The playing time is 6 hours.
Extended storage: 32GB
Bluetooth protocol: 3
Effective distance is 10 meters
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Teracell Skin Samsung A51/ A515F transparent
350 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS07/LB White
700 ден.
Futrola Carbon Defender Huawei Y7 2019/ Y7 Prime 2019 blue
350 ден.
Futrola Carbon Defender Huawei Y7 2019/ Y7 Prime 2019 black
350 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS16/TG Black
700 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS07/LB Red
700 ден.
Futrola Teracell Leather Huawei Y7 2019/ Y7 prime 2019 black
500 ден.
Tempered glass za Huawei P30 lite FULL GLUE 0.2mm Japan glass
600 ден.
Zvucnik Bluetooth A110 Black
1.000 ден.