СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth BTS08 Pils Black

Цена
1.100 ден. /парче
Опис
- излезна моќ 10W

- напојување: литиум јонска батерија или преку Mini USB кабел 5V

- фреквенција: 100~18kHz

- аудио влез: AUX 3.5mm - iPhone, iPad, Smartphone, Notebook, mp3, mp4 итн

- функции: Bluetooth, Микрофон, аудио влез, читач за Micro SD
 

- излезна моќ 3W 80dB

- напојување: литиум јонска батерија или преку Micro USB кабел 5V

- фреквенција: 100~18kHz

- аудио влез: iPhone, iPad, Smartphone, Notebook, mp3, mp4 итн

- функции: Bluetooth, Микрофон, аудио влез, читач за Micro SD

- димензии: 70mm x 68mm

- See more at: http://megamobil.com.mk/zvucnik-bluetooth-pbsp1-black#sthash.qrJJZJUQ.dpuf
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Fletkabel iPhone 4G so stranicni kopcinja i konektor za handsfree
500 ден.
Polnac 220V iPhone 4/4S 3 vo 1 Extreme
350 ден.
USB Flash Stick 8GB Terabyte
400 ден.
Zadno kapace Apple iPhone 4S WHITE
300 ден.
Futrola Ultra Slim HTC ONE/M7 transparent blue
300 ден.
Baterija Samsung i9000 HQ
400 ден.
,,,Staklo iPhone 5/5S White
800 ден.
Kabel USB/Mini USB 1m
90 ден.
Bluetooth slusalka Q7
600 ден.