СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth BTS08 Pils Black

Цена
1.100 ден. /парче
Опис
- излезна моќ 10W

- напојување: литиум јонска батерија или преку Mini USB кабел 5V

- фреквенција: 100~18kHz

- аудио влез: AUX 3.5mm - iPhone, iPad, Smartphone, Notebook, mp3, mp4 итн

- функции: Bluetooth, Микрофон, аудио влез, читач за Micro SD
 

- излезна моќ 3W 80dB

- напојување: литиум јонска батерија или преку Micro USB кабел 5V

- фреквенција: 100~18kHz

- аудио влез: iPhone, iPad, Smartphone, Notebook, mp3, mp4 итн

- функции: Bluetooth, Микрофон, аудио влез, читач за Micro SD

- димензии: 70mm x 68mm

- See more at: http://megamobil.com.mk/zvucnik-bluetooth-pbsp1-black#sthash.qrJJZJUQ.dpuf
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Data Kabel Micro USB HQ
350 ден.
USB Flash Stick 8GB Terabyte
450 ден.
...Zastitna folija za Alcatel M-Pop OT5020D
150 ден.
Futrola Ultra Slim HTC ONE/M7 transparent blue
300 ден.
Kabel HDMI 15m
850 ден.
Touchscreen Samsung S8000 jet White
650 ден.
Touchscreen Samsung S6500 black
800 ден.
GPS Navigacija AMOI A535 5"
4.200 ден.
MP3 Player Terabyte RS17 purple
400 ден.