СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth D18 Karaoke

Цена
7.500 ден. /парче
Опис
Со безжичен микрофон за караоке

* Driver unit Size:6.5"×1+2"×1     4Ω   

* Output rating:20W

* SNR:≧100db 

* Output frequency:80Hz-22Hz

* With bluetooth2.1、TF、USB、FM、RC、Karaoke

* Battery:4.5A/12V

* 17.5V DC external power adaptor

* With handle and wheels

* With one wireless microphone

* Body size:260×180×380mm 

 N.W.:6.7KG

* Packing size:356×312×523mm

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
7.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za iPhone 6 4.7"
250 ден.
Zvucnik Bluetooth D18 Karaoke
7.500 ден.