Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth BTS16/TG Black

Цена
700 ден. /парче
Опис

SPECIFICATIONS


Working time: 4-6 hours
Function: Mobile phone Bluetooth connection + TF card +3.5MM audio jack + music player + U disk + handsfree call +FM Radio
Built-in 1200mAh  rechargeable lithium battery
Power supply voltage: 3.7V 
Wireless Bluetooth Speaker 
Portable Outdoor Stereo  
Support Hands free Call
Supports TF Card, USB

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
700 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Samsung J415F/J4 plus/ J610F/ J6 plus komplet Black full org
2.900 ден.
Futrola Samsung A10/ A105F Carbon Defender black
350 ден.
Ekran LG G3/D855 GRAY komplet
1.900 ден.
Ekran Lenovo A2020 Vibe C komplet black
1.600 ден.
Ekran Huawei Y5 2018 / Honor 7S komplet black -
2.100 ден.
Ekran Huawei P20 lite komplet black
1.800 ден.
Zastiten prsten za kamera iPhone 11 silver
200 ден.
Ekran Huawei P20 komplet black
2.200 ден.
Tempered glass za Huawei P8 lite
100 ден.