Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth BTS16/TG Black

Цена
700 ден. /парче
Опис

SPECIFICATIONS


Working time: 4-6 hours
Function: Mobile phone Bluetooth connection + TF card +3.5MM audio jack + music player + U disk + handsfree call +FM Radio
Built-in 1200mAh  rechargeable lithium battery
Power supply voltage: 3.7V 
Wireless Bluetooth Speaker 
Portable Outdoor Stereo  
Support Hands free Call
Supports TF Card, USB

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
700 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Pudding Samsung A10/ A105F MAT black
250 ден.
Zastiten prsten za kamera iPhone 11 silver
200 ден.
Futrola Carbon Defender Samsung A10/ A105F black
400 ден.
Tempered glass za Samsung S8/ G950/ S9/ G960 FULL GLUE 0.2mm
600 ден.
Ekran Sony Xperia XA komplet black
1.920 ден.
Futrola Safeguard Samsung A10/ A105F black
400 ден.
Ekran Samsung J415F/J4 plus/ J610F/ J6 plus komplet Black full org
2.880 ден.
Ekran Huawei P8 lite komplet white
1.680 ден.
Tempered glass za Samsung S7/G930
100 ден.