Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth BTS15/ V8 Red

Цена
1.100 ден. /парче
Опис

Bluetooth Transmission Distance: 10m

Loudspeaker: 4Ω5W

Output Power: 1 * 8W

SNR: ≥80dB

Frequency Response: 100Hz-20KHz

Charging: DC 5V

Battery:  1200mah Lithium Battery

TF Card Support: Yes(32G, Not Include)

Color: Army, Black, Blue, Red (Optional)

Dimension: 15 * 13 * 7cm / 6 * 5.1 * 2.8inch

Weight: Approx. 490g

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Huawei Mate 20 lite Teracell Flip Cover grey
400 ден.
Futrola Samsung A40/ A405F Pudding MAT dark blue
350 ден.
Tempered glass za Samsung A10/ A105F 5D black
400 ден.
Futrola Samsung A51/ A515F Army green
300 ден.
Tempered glass za Samsung J3 2016/J320F
100 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS08 Pils Black
1.100 ден.
Futrola Huawei Y6S/ Y6 2019/ Honor 8A Teracell Flip Cover gold
400 ден.
Futrola Samsung A30s/ A307F, A50/ A505F, A50s/ A507F Geometry blue
500 ден.
Ekran iPhone 6 komplet white
1.100 ден.