Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth BTS15/ V8 Blue

Цена
1.100 ден. /парче
Опис

Bluetooth Transmission Distance: 10m

Loudspeaker: 4Ω5W

Output Power: 1 * 8W

SNR: ≥80dB

Frequency Response: 100Hz-20KHz

Charging: DC 5V

Battery:  1200mah Lithium Battery

TF Card Support: Yes(32G, Not Include)

Color: Army, Black, Blue, Red (Optional)

Dimension: 15 * 13 * 7cm / 6 * 5.1 * 2.8inch

Weight: Approx. 490g

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zvucnik Bluetooth Q3SE Silver
900 ден.
Bluetooth slusalka REMAX RB-T13 white
750 ден.
Futrola Samsung A71/ A715F Teracell Skin Matte black
250 ден.
Zvucnik Bluetooth Q3 Gold
900 ден.
Futrola Samsung A20e/ A202F Teracell Skin transparent
250 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS29/TG DOG Black
800 ден.
Futrola Samsung A20e Silicon Color green
300 ден.
Tempered glass za Samsung J4 Plus/ J415F/ J6 plus/ J610F
100 ден.
Futrola Samsung A71/ 715F Soft Slim black
300 ден.