Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth BTS13/TC Red Stripes

Цена
900 ден. /парче
Опис
Wireless transmission range: 10M
Audio noise ratio: About 90db
Battery capacity: 1200mAh
Built-in voltage: 3.7V
Normal volume playback: 2H~4H
Speaker Specifications: ¢52MM*2
Speaker power: 4Ω/5W*2
Frequency response: 120HZ-20KHZ
Product size: 75x75x172.8mm
Weight: 458g (bare metal) +105g (accessories)
Charging voltage: 5V/500MA
Support TF card, u disk, AuX, FM radio, bracket function
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Noz (servisen) Skalper T15 5kom (Swann Morton England)
150 ден.
Tempered glass za Huawei P8 lite
100 ден.
Baterija eksterna 5000mAh REMAX Candy blue
600 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS13/TC Flowers
900 ден.
FM transmiter za vo kola 858 black
350 ден.
Tester Polnac 5USB 8A QC3.0 FAST 60W
2.000 ден.
Zadno kapace Huawei P30 lite twilight
700 ден.
Futrola Huawei Y7 2019 Pudding MAT black
300 ден.
Baterija eksterna 20000mAh REMAX Kooker RPP-59 black
1.600 ден.