СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth BTS12/TG Red

Цена
1.000 ден. /парче
Опис
Output power: 2x5W
SNR 95db
Distance 10M
Battery 3.7V / 1200 mAh
Size 165x88x88mm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zvucnik Bluetooth EG-E3S Blue
1.000 ден.
Baterija eksterna 2500mAh REMAX Meng Nasi WP-025 black
300 ден.
Baterija eksterna 5000mAh PRODA E5 PPL-15 white
500 ден.
Tempered glass za Samsung J3 2017/J330F
200 ден.
Noz (servisen) Qianli i-Pry 1208
100 ден.
Tempered glass za Samsung A5 2016/A510
200 ден.
Futrola Teracell Leather Samsung A6 2018/A600F black
500 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS12/TG Light Blue
1.000 ден.
Tempered glass za Samsung A9 2018
250 ден.