СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth BTS12/TG Red

Цена
1.000 ден. /парче
Опис
Output power: 2x5W
SNR 95db
Distance 10M
Battery 3.7V / 1200 mAh
Size 165x88x88mm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zvucnik Bluetooth C11 Gold
1.000 ден.
Futrola Carbon Defender Huawei Y5 2018/ Honor 7S black
400 ден.
Zvucnik Bluetooth X7 Grey
1.100 ден.
Tempered glass za Nokia 5.1 Plus
150 ден.
Baterija eksterna 5000mAh PRODA Lovely PPL-2 pink
550 ден.
Futrola Elegant Men Huawei P30 lite black
400 ден.
Zvucnik Bluetooth HF-X1 Black
1.500 ден.
Zvucnik Bluetooth C11 Black
1.000 ден.
Tempered glass za Samsung S6 Edge plus /G928 white
300 ден.