Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth BTS0F/51 Black

Цена
1.400 ден. /парче
Опис

Bluethooth

USB 

TF card

AUX vlez

FM Radio

Rastojanie: do 10m

Baterija: 2000mAH 

Izdrživost na baterijata: 4h-6h

Vreme na polnenje: okolu 4h

Dimenzii:250x140x110mm

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za iPhone X/ iPhone XS/ iPhone 11 Pro
100 ден.
Tempered glass za Samsung A51/ A515F
100 ден.
Slusalki Teracell Evolution R6 3.5mm white
250 ден.
Futrola Huawei P30 lite Silicon Color tirquoise
300 ден.
Futrola Huawei P40 lite/ Nova 6SE Teracell Skin transparent
300 ден.
Futrola Samsung A10 Silicon Color yellow
300 ден.
Tempered glass za Xiaomi Mi A3
100 ден.
Adapter za napojuvanje 3V-12V 3A so 6 konektori
400 ден.
Fletkabel iPhone 6/6 plus so home button white
500 ден.