СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth BTS09 White

Цена
800 ден. /парче
Опис

Поддршка: Bluetooth,USB,MicroSD,FM

Време на полнење: 3-4 часа

Bluetooth верзија: V2.1+EDR

Време на репродукција: 7 часа

Моќ: 3W x 2

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Alcatel Pixi 4 4"/OT4034X
150 ден.
Kabel Stereo aux M/M 1.5m
100 ден.
Tastatura za laptop Acer Aspire One D255 black /521, 522, 533, D255E, D257, D260, D270, NAV70, PAV01, PAV70, ZH9
1.500 ден.
Tempered glass za Huawei P8 lite
100 ден.
Kabel USB/USB 0.5m
100 ден.
Kabel za napojuvanje PC 5A
100 ден.
Polnac 220V iPhone 5/5S 3 vo 1 Extreme
400 ден.
Futrola Pudding Samsung A3 2016/A310F black
300 ден.
Kabel Stereo aux M/M 5m
120 ден.