Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter V410 black

Цена
300 ден. /парче
Опис
Total RMS output: 1.5 watts
Total peak power: 3 watts
Power supplied by USB port from desktop/notebook
Selected 36*36 mm speakers for clear sound
Glossy front panel
Compatible with Win7, Vista, XP, Mac 10.0 or above
Volume control
Works great with any computer system using a standard 3.5mm audio plug
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Konektor za Polnenje Sony Xperia M2/ HTC 310
500 ден.
Klesta cvicangla MTC-2D
250 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L20MV so mikrofon black
250 ден.
Kabel prodolzen LDNIO SE3631 6USB 3.4A 1.6m
700 ден.
Gluvce Banda V11 White/Blue USB
300 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L900MV
150 ден.
Data Kabel iPhone Metal connector silver
300 ден.
Konektor za polnenje iPhone 5S BEL so flet
450 ден.
Joystick za PC/PS2 706 combo
350 ден.