Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter V350 black

Цена
300 ден. /парче
Опис
  • Speaker System: 2.0 
  • Speaker; Rater power: 3W
  • Maximum power:  3.5 W
  • Impedance: 4 ohm
  • Signal to noise ratio: 58 dB 
  • Frequency response: 20 Hz-20 KHz
  • Distortion: 80 Hz - 20 KHz         
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel HDMI 1.8m
300 ден.
Futrola Platina Carbon iPhone 7 Pink
250 ден.
Lepenki za tastatura
100 ден.
Podloga za gluvce Terabyte blue
100 ден.
Futrola Safeguard Samsung Note 8/N950 black
400 ден.
Fletkabel iPhone 6/6 plus so home button white
600 ден.
Fletkabel iPhone 6S/6S plus so home kopce gold
600 ден.
Ekran Samsung J730F/J7 2017 komplet black OLED
3.300 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon black
250 ден.