Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter V350 black

Цена
300 ден. /парче
Опис
  • Speaker System: 2.0 
  • Speaker; Rater power: 3W
  • Maximum power:  3.5 W
  • Impedance: 4 ohm
  • Signal to noise ratio: 58 dB 
  • Frequency response: 20 Hz-20 KHz
  • Distortion: 80 Hz - 20 KHz         
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Podloga za gluvce Terabyte blue
100 ден.
Polnac 220V Samsung i9100-3G
250 ден.
Baterija eksterna 5000mAh REMAX Candy blue
600 ден.
Tastatura za kompjuter JY-KB1098 USB
390 ден.
Baterija eksterna 5000mAh PRODA Lovely PPL-2 pink
550 ден.
Kabel za napojuvanje 3 pin 10A
150 ден.
Selfie Stick Bluetooth Locust green
400 ден.
Polnac za baterija univerzalen so Displej
350 ден.
Kabel VGA 5m
300 ден.