Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter V310 red

Цена
250 ден. /парче
Опис

Colour: Black / White / Blue / Red

Power supplier: USB

Output:1.5W*2

Frequency response: 20Hz-20kHz

Distortion: 80Hz-20kHz≤1%

Impedance: 4 ohms

Product Size:6.5*6.5*6,5CM 

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Fletkabel iPhone 6/6 plus so home button gold
600 ден.
Penkalce Samsung N960 Galaxy Note 9 grey
600 ден.
Kabel za napojuvanje 3 pin 5A
100 ден.
Tempered glass za Samsung A6 plus 2018/ A605F
100 ден.
Tempered glass za Samsung J6/J600F
100 ден.
Futrola Teracell Skin LG L80 black
200 ден.
Konektor za polnenje iPad 2 CRN so flet
1.440 ден.
Gluvce Banda B200 Black USB
200 ден.
Baterija eksterna 10000mAh REMAX Dot RPP-88 white
1.000 ден.