Поради престојните избори, СРЕДА (15.06) е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба од 14.06 ќе пристигнат на 16.06

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter U-2400 black

Цена
500 ден. /парче
Опис
  • Model: U-2400
  • System: 2.1
  • Rated power: 2x3W
  • Sub-Woofer: 5W
  • Impedance: 4Ω
  • Frequency response: 20Hz-20KHz
  • Interface: USB 2.0 & 3.5mm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

FM transmiter za vo kola 956 black
400 ден.
Kabel USB M/F 1.5m
90 ден.
Kabel za napojuvanje PC 5A
100 ден.
Joystick za PC 208 so vibracija
250 ден.
Ranec Swissgear 6752 ScanSmart 17" black
1.800 ден.
Ekran Huawei P8 lite komplet white
1.400 ден.
Gluvce Banda V11 White/Red USB
300 ден.
Staklo iPhone 6S Black so Ramka i OCA
1.200 ден.
Kabel HDMI/mini HDMI 1.8m
300 ден.