СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter U-2400 black

Цена
500 ден. /парче
Опис
  • Model: U-2400
  • System: 2.1
  • Rated power: 2x3W
  • Sub-Woofer: 5W
  • Impedance: 4Ω
  • Frequency response: 20Hz-20KHz
  • Interface: USB 2.0 & 3.5mm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zvucnik Bluetooth Q6 White
900 ден.
Polnac Wireless Apple white FAST CHARGE
1.000 ден.
Baterija eksterna 5000mAh REMAX Candy blue
600 ден.
Baterija iPhone 5S HQ
800 ден.
Gluvce Banda X3 Black USB
400 ден.
GPS Navigacija Terabyte GV5056 5"
3.800 ден.
Polnac 12V/24V Teracell Ultra DC01 2.4A 2USB iPhone
300 ден.
Zadno kapace Samsung A50/ A505F blue
500 ден.
Futrola Teracell Skin LG L80 black
200 ден.