Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter U-2300 black

Цена
550 ден. /парче
Опис
  • Model: U-2300
  • System: 2.1
  • Rated power: 2x3W
  • Maximum power: 3.5W
  • Sub-Woofer: 5W
  • Impedance: 4Ω
  • Frequency response: 20Hz-20KHz
  • Interface: USB 2.0 & 3.5mm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
550 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

MP3 Player Terabyte RS17 silver
400 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L900MV
150 ден.
FM transmiter za vo kola 956 black
400 ден.
Joystick za PC 701 bez vibracija
250 ден.
Baterija eksterna 5000mAh PRODA Picoo PPP-16 black
650 ден.
Polnac Wireless Apple white FAST CHARGE BIG
1.000 ден.
Baterija eksterna 5000mAh PRODA E5 PPL-15 pink
500 ден.
Gluvce Banda G4 White USB
400 ден.
MP3 Player Terabyte RS17 purple
400 ден.