Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter TM-8000A black

Цена
1.200 ден. /парче
Опис
Speakers Kisonli TM-8000A
Function: TF Card/USB/ Bluetooth/AUX/FM
Power supply: 110V~220V
Out power: 3W
Horm power: 5W*1+3W*2
Weight :1.38KG
Product Size:
(main)160*152*120MM
(side*2)77*70*120MM
Colors: Black/White
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija iPhone 5S HQ
960 ден.
Futrola Carbon Defender Samsung A7 2018/A750F black
350 ден.
Zastitna folija Silikonska Samsung S10 transparent
600 ден.
Kabel Stereo aux M/M 1.5m
100 ден.
Futrola Leather Look Samsung S10/G973F black
300 ден.
Tempered glass Universal 5" (so otvor za home kopce)
100 ден.
On/Off Kopce Samsung i9300
480 ден.
Drzac za vo kola REMAX RM-C26 black/grey
450 ден.
Tempered glass za Samsung A20e/ A202F
100 ден.