СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter TM-8000A black

Цена
1.200 ден. /парче
Опис
Speakers Kisonli TM-8000A
Function: TF Card/USB/ Bluetooth/AUX/FM
Power supply: 110V~220V
Out power: 3W
Horm power: 5W*1+3W*2
Weight :1.38KG
Product Size:
(main)160*152*120MM
(side*2)77*70*120MM
Colors: Black/White
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zvucnici za kompjuter V310 red
250 ден.
Futrola Teracell Flip Cover Nokia 5.1 black
400 ден.
Slusalki Teracell 3.5mm SO-30 black
250 ден.
Polnac 12V/24V PRODA YUSS PD-C01 2USB 2.1A Black
350 ден.
Futrola Silicone Original iPhone 7/ iPhone 8 rose
500 ден.
Tempered glass za Samsung J6/J600F
150 ден.
Drzac za vo kola REMAX RM-C26 black/grey
450 ден.
Ekran Huawei P20 lite komplet so ramka black
1.900 ден.
Polnac 220V Teracell Evo LP01 2A 2USB Micro
350 ден.