Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter TM-7000A black

Цена
1.800 ден. /парче
Опис
Bluetooth-USB-Memory Card 
- Device capacity: 25W 
- Power Subwoofer: 15W 
- Satellite Capacity: 5Wx2 
- Frequency response of equipment: 25Hz - 20KHz 
- Equipment with noise ratio S / N: less than or equal to 80dB 
- Separation: greater than or equal to 40 dB 
- Impedance: Subwoofer 2ohm / Satellite 4ohm 
- Adjustment Volume, bass ... 
- Connection port: 3.5mm Jack 
- Power supply: AC 220v 
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zvucnik Sony Xperia J ST26i/Xperia Go ST27i/ Xperia Miro ST23i/ Y300
500 ден.
Zvucnici za kompjuter TM-7000A black
1.800 ден.