Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter T-010 black

Цена
550 ден. /парче
Опис
  • USB 2.0 Speakers
  • Model: T-010
  • Plug and Play
  • Compatiable with all Systems including Windows, Andriod etc
  • Newest wooden speaker design, 2.0 speaker channel.
  • CompatiblewithStandardUSBDevices, suchasCellphone,Tablet,Computer,Laptopetc.
  • Good quality materials make sure pure and beautifulsoundquality.
  • Classic wooden case, can be a elegant decoration on your desk.

Kisonli is USB Mini Speaker, we present with a very elegant and simple, Suitable for those of you who like to listen to Music on a laptop or PC;
Computer speakers, Model: Kisonli T-001, RMS: 3 W, Power (peak): 3.5 W, Impedance: 4 Ohm, Frequency band: 20 - 20 000 Hz, Interface: USB2.0 or 3.5 mm stereo plug, Cable length: 0.9 m, Loudness regulation: Built-in switch, Dimensions: 93х85 mm (cylindrical), Colour: Black

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
550 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V Micro Univerzalen 2.1A Extreme
350 ден.
Drzac za vo kola silikonski
150 ден.
Kabel prodolzen LDNIO SE3631 6USB 3.4A 1.6m
700 ден.
Joystick za PC 900 so vibracija Red
300 ден.
Joystick za PC 900 so vibracija Blue
300 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 5m
120 ден.
Vakum za vadenje touchscreen BK7288
300 ден.
Kabel HDMI 1.5m
250 ден.
Ventilator za Laptop 808 HUB (XCM-808)
400 ден.