СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter T-007 grey

Цена
550 ден. /парче
Опис

Power supply mode:USB / DC5V
Colour:red,gray,golden
Output power:3W*2
|Weight : 0.54KG
Product Size:6.3*8.2*11cm

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
550 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Drzac za vo kola Magnetic CT007 silver
250 ден.
Zvucnici za kompjuter AC-9001 Yellow Wood
700 ден.
Kabel iPhone 7/7plus na USB i 3.5mm za slusalki
250 ден.
Drzac za vo kola Magnetic CT007 blue
250 ден.
Polnac za laptop za HP 18.5V 3.5A 65W (7.4mm*5mm)
850 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 5m
120 ден.
Zvucnici za kompjuter V400 black
300 ден.
Futrola TPU iPhone XS Max transparent
150 ден.
Ekran Huawei Y7 Prime 2018/ Nova 2 lite komplet black
1.500 ден.