Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter T-007 grey

Цена
550 ден. /парче
Опис

Power supply mode:USB / DC5V
Colour:red,gray,golden
Output power:3W*2
|Weight : 0.54KG
Product Size:6.3*8.2*11cm

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
550 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac za laptop za HP 18.5V 3.5A 65W (7.4mm*5mm)
850 ден.
Ventilator za Laptop FK 8503 (HT-139-2)
450 ден.
Noz (servisen) BK-7277
400 ден.
Baterija iPhone 7 HQ
1.100 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon pink
250 ден.
Konektor za polnenje iPhone 5 CRN so flet
450 ден.
Futrola Tablet Teracell Uni 10" black
400 ден.
Kabel Stereo aux M/M 1.5m
100 ден.
Xenon sijalicki H7 6000K (2kom)
600 ден.