СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter S-444 black

Цена
400 ден. /парче
Опис
Power supply: USB port of computer, 5V DC
Audio input: 3.5mm jack plug
Maximum power: 3.5W
Out RMS: 3W*2
Impedance: 4 ohms
S/N ration: 58dB
Frequency response: 20Hz-20kHz
Distortion: 80Hz-20kHz≤1%
Material: ABS
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Elegant Men Huawei P20 black
400 ден.
Baterija eksterna 10000mAh REMAX Dot RPP-88 black
1.000 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS07/LB White
700 ден.
Zvucnici za kompjuter U-2300 black
550 ден.
Zvucnici za kompjuter V400 black
300 ден.
Futrola Teracell Skin Samsung J5 Matte black
250 ден.
Futrola Pudding LG L80 black
250 ден.
Futrola Teracell Skin LG L80 black
200 ден.
Memoriska Karta MICRO SD 4GB Class 6
300 ден.