Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter S-444 black

Цена
400 ден. /парче
Опис
Power supply: USB port of computer, 5V DC
Audio input: 3.5mm jack plug
Maximum power: 3.5W
Out RMS: 3W*2
Impedance: 4 ohms
S/N ration: 58dB
Frequency response: 20Hz-20kHz
Distortion: 80Hz-20kHz≤1%
Material: ABS
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija eksterna 5000mAh PRODA Lovely PPL-2 pink
550 ден.
Futrola Teracell Flip Cover Samsung S8/G950 grey
400 ден.
Dvoslojna lepenka za Ramka Samsung J3 2017/J330F
120 ден.
Konektor za polnenje Samsung J5 2016/ J510/ G350/G3500
600 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L20MV so mikrofon black
250 ден.
Futrola Teracell Skin iPhone 7 plus/iPhone 8 plus transparent
250 ден.
Tastatura za kompjuter JY-KB1098 USB
390 ден.
Tastatura za kompjuter Banda BW09 USB
400 ден.
Futrola Crystal Dust Samsung G955 S8 plus gold
300 ден.