Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter Fantech GS203 Beat black

Цена
700 ден. /парче
Опис
 • Brand:FANTECH
 • Communication:AUX
 • Display screen:Yes
 • Drums:Not
 • Speaker Type:Computer speaker
 • Power supply:HERE
 • Loudspeaker Cabinet Series:2
 • Cabinet Material:Plastic
 • Audio crossover:Full-Range
 • Built-in microphone:Not
 • Channels:2 (2.0)
 • Feature:VIDEO PLAYBACK
 • Smart Personal Assistant:NONE
 • Output power:5w
 • Remote Control:Not
 • Support Memory Card:Not
 • Playback Function:Radio
 • Playback Function:MP3
 • Voice control:Not
 • Material:Plastic
 • Apt Support - x:Not
 • Display Screen:Not
 • Waterproof:Not
 • PMPO:60W
 • APP Support:Not
 • Model Number:GS20
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
700 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Gluvce Fantech Office T530 black
300 ден.
Futrola Samsung S20 Ultra Pudding MAT pink
300 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS13 Silver
800 ден.
Futrola Samsung A71/ A715F Army green
300 ден.
Futrola Samsung S20 Pudding transparent
350 ден.
Gluvce Fantech Gaming X17 Space Edition
1.800 ден.
Futrola Samsung A71/ A715F Carbon glass red
400 ден.
Ekran LG K8/K350N komplet so ramka white
2.600 ден.
Slusalki Fantech Gaming HQ50 black
900 ден.