Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnici za kompjuter Fantech GS201 white

Цена
500 ден. /парче
Опис
FANTECH GS 201 HELLSCREAM GAMING Super BASS SPEAKERS
Brand: Fantech
Model Number: GS201
Color: White / Black
Connection: Wired
Interface: USB Plug / 3.5mm Plug
Frequency Range: 40Hz-20KHz
Power Output: 3W x 2 (Max)
Cable Length: 1.2m
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran iPhone 8 komplet CRN
1.300 ден.
Futrola Xiaomi Redmi Note 8T Elegant Men dark blue
350 ден.
Polnac za laptop za HP Pavilion15 19.5V 4.62A (4.5mm*3mm)
900 ден.
Tastatura Fantech Gaming K613L Fighter II black
900 ден.
Futrola iPhone 6 Plus/ iPhone 7 Plus/ iPhone 8 Plus Mesh Skin black
350 ден.
Polnac 220V Micro Univerzalen 2.1A Extreme
350 ден.
Futrola Xiaomi Redmi Note 8 Pro Carbon glass blue
400 ден.
Drzac za vo kola stipka
200 ден.
Konektor za polnenje ZTE
500 ден.