Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucnik Bluetooth Fantech BS150 white

Цена
1.350 ден. /парче
Опис

Connection type - Wireless - Wired -
Interface 3.5 mm (Mini-Jack) -
Bluetooth - microSD-reader -
USB Acoustics format 2.0
Body material : High quality plastic
Nutrition From USB
Battery output power :3 W x 2
Frequency range : 20 - 20000 Hz
Speaker diameter : 45 mm
Additional features
* Version Bluetooth 5.0
* Built-in FM-radio
* Built-in microphone
* Battery capacity 1200 mAh
* Multi-platform compatibility
* Power supply 5 V DC
* Memory Card slot / USB Slot Volume control / switching tracks : clean and 3D surround sound
Backlight : Blue LED with music sync mode
Colour : black Inside
Box : Speaker x Micro USB Cable x AUX Cable x Manual
Size : 400 x 67 x 58 mm
Weight : 645 g

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.350 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Huawei P20 Pro Teracell Flip Cover grey
400 ден.
Tempered glass za Huawei P9 lite mini
100 ден.
Ekran Huawei Y6 2017/Nova Young 4G LTE MYA-L11 komplet white
1.500 ден.
Tempered glass za iPhone 6 5D white
400 ден.
Tempered glass za iPhone XS Max/ iPhone 11 Pro Max 10D white
400 ден.
Tempered glass za Huawei P20 Pro
100 ден.
Tempered glass za Huawei Honor 8X
100 ден.
Futrola Samsung A750 Silicone Original lite blue
400 ден.
Dust free cloth 100pcs bag
300 ден.