Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zvucna karticka USB 2.0 7.1 chanel

Цена
400 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

UV Lampa (Neon)
700 ден.
Ventilator za Laptop FK 878 black
650 ден.
Drzac za vo kola iPhone 3G/3Gs.
200 ден.
USB HUB BH 005
180 ден.
Slusalki za kompjuter so mikrofon V-68
160 ден.
Fletkabel Samsung U600
500 ден.
Baterija Motorola L6/V3X/L7-BC60
200 ден.
FM transmiter za vo kola 1G
600 ден.
Switch Tenda S105
400 ден.