Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zica za vadenje stakla 0.035 mm (100m) Xuan Hou

Цена
300 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Silicon Color Samsung S20 ultra mint
300 ден.
Lepak E8000 50ml
150 ден.
Futrola Teracell Skin iPhone XR transparent
250 ден.
Tempered glass za Huawei Mate 20 lite
100 ден.
Konektor za polnenje Huawei P9 lite
720 ден.
Pasta za cistenje Vrv za letkum RL-461
300 ден.
Klesta cvicangla MTC-2D
250 ден.
Tempered glass za Xiaomi Mi Mix 2S
100 ден.
Futrola Teracell Skin Samsung S20 plus/ G985F transparent
350 ден.