СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zica za vadenje stakla 0.01 mm (150m)

Цена
400 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola iPefet Samsung J6/ J600F gray
400 ден.
Dvoslojna lepenka 5mm RED
250 ден.
Konektor za polnenje LG L4 II/E440/L7/L9
700 ден.
Separator za LCD so vakum
4.000 ден.
Tester za baterii iPhone - All in one
1.200 ден.
Dvoslojna lepenka 3mm RED
220 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat6e 3m
100 ден.
Ekran Huawei P9 lite komplet gold
1.700 ден.
Drzac za zica za odlepuvanje stakla
400 ден.