Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Zadno kapace Apple iPhone XS Max Grey Big Camera Hole

Цена
2.500 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Zadno kapace Samsung G930 - S7 silver ORI
350 ден.
Ekran iPhone X komplet CRN full org SH
9.000 ден.
Kabel HDMI FLAT 5m black
300 ден.
Zadno kapace Apple iPhone 8 Grey
1.500 ден.
Ekran Samsung J330F/J3 2017 komplet Black full org
2.300 ден.
OCA Sticker Samsung G935/S7 edge
80 ден.
Zadno kapace Samsung G935 - S7 edge pink ORI
350 ден.
UV Lampa (20 Led)
1.800 ден.
Kamera iPhone 7 predna so flet
900 ден.