Достава на пратки во Скопје во два термина:
11:00 часот (нарачки до 10:30 часот)
15:00 часот (нарачки до 14:30 часот)
За нарачки над 1000 ден. БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
под 1000 ден. се доплаќа 100 ден.


Поради моменталната состојба во деновите (САБОТА) Мегамобил НЕМА ДА РАБОТИ
пратките по курирска служба од петок, ќе пристигнат во понеделник.

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

За нас

Мегамобил е основана во 1996 година. Од самиот почеток се занимава со обезбедување на услуги од сверата на електрониката, телекомуникациите, мобилните преносни уреди како и сервис и продажба на резервни делови и галантерија за истите.

НИЕ сме меѓу водечките снабдувачи на опрема, компоненти и галантерија наменета за мобилните уреди на Македонскиот пазар. На своите потрошувачи им нудиме идеална комбинација на квалитетни производи, брзи и ефикасни услуги, сигурни партнерства и атрактивни услови.

Нашата понуда е секогаш актуелна, сите продукти се со проверен квалитет и секогаш го нудиме само најдоброто.

Нашето портфолио вклучува и модерен професионален сервисен центар, опремен со најсовремена опрема од водечките прозиводители како Weller, Ersa и други, истиот располага и со стручен квалификуван кадар од повеќе квалитетно обучени сервисери кои им пркосат на предизвиците на секојдневната проблематика.

* Во изминатите години просечниот број на годишно сервисирани уреди во нашиот сервис изнесува околу 20.000 .

Ние постојано се развиваме и ги следиме технолошките иновации и трендови во сите свери на електрониката, информатичка технологија и телекомуникациите.

Поради брзото темпо на пазарот од нас се бара голема будност и висок степен на флексибилност. Имаме постојана, долгогодишна и успешна соработка со над 550 бизнис соработници – дилери низ републиката.

Нашата посветеност кон потрошувачите, наклонетоста кон дилерите, грижата за нашиот тим и професионалната одговорност, се поттик што не води и разликува од останатите конкурентни компании во републиката.

Промоции