Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Xenon sijalicki H7 4300K (2kom)

Цена
600 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
600 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija HTC ONE X HQ,
600 ден.
Bluetooth slusalka Q7
600 ден.
FM transmiter za vo kola TK205A
450 ден.
Konektor za polnenje iPhone 5S BEL so flet
450 ден.
GPS Navigacija AMOI A735/G700 7"
4.700 ден.
FM transmiter za vo kola TK204A
400 ден.
USB HUB 2.0 4 Port
200 ден.
Xenon set slim 9005 6000K R8
2.000 ден.
Ekran iPhone 6 komplet BEL
1.200 ден.