Поради престојните избори, СРЕДА (15.06) е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба од 14.06 ќе пристигнат на 16.06

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Xenon sijalicki D2S 8000K (2kom)

Цена
900 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija iPhone 6 Moxom
1.100 ден.
Baterija iPhone 5S HQ
800 ден.
Polnac 220V KONFULON C23 2.4A 2USB Micro
300 ден.
Konektor za polnenje Samsung G925/S6 edge so flet
800 ден.
Touchscreen Sony Xperia Go ST27i Black.
800 ден.
Kabel USB/Mini USB 1m
180 ден.
Baterija iPhone 5 HQ
800 ден.
Drzac za vo kola Magnetic CT007 silver
250 ден.
Ekran iPhone 5S \ SE komplet white
900 ден.