Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

X-SIM LTE Light iPhone 4S/5/5C/5S/6/6 plus/7/7plus/8/8plus/X

Цена
1.440 ден. /парче
Опис

https://www.x-sim.me/13/15/XSIM-EVO-Ultra-Unlock-Adapter--MicroNano-for-iPhone-4S55C5S66-10-Pieces-Lot

Работат со новите СИМ картички

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.440 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Ericsson K510
500 ден.
Touchscreen LG KP500/KP501 Cookie.
450 ден.
Polnac 220V Samsung D880/G600-3G S5260
200 ден.
Polnac za laptop univerzalen 120W-KK613A
900 ден.
Racka za Letkum (AT-936) 7 pin
600 ден.
...Ekran Ericsson W302/S302
700 ден.
Baterija Nokia 5800-BL-5j /N900/X6/X1-00/X6 8gb/5233/lumia 520
500 ден.
Fletkabel Nokia 2220s
540 ден.
Pinceta BK V9 kriva
250 ден.