Достава на пратки во Скопје во два термина:
11:00 часот (нарачки до 10:30 часот)
15:00 часот (нарачки до 14:30 часот)
За нарачки над 1000 ден. БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
под 1000 ден. се доплаќа 100 ден.


Поради моменталната состојба во деновите (САБОТА) Мегамобил НЕМА ДА РАБОТИ
пратките по курирска служба од петок, ќе пристигнат во понеделник.

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Napojuvanje TK-01 12V 5A
продажба
рејтинг

Детали
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Napojuvanje TK-02 12V 10A
продажба
рејтинг

Детали
800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Napojuvanje TK-04 12V 30A
продажба
рејтинг

Детали
1.500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Adapter za napojuvanje 12V 5A (5.5mm*2.5mm)
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Napojuvanje TX-07 4 kanala 5A 60W
продажба
рејтинг
1.200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Napojuvanje TX-05 18 kanala 20A 240W
продажба
рејтинг
2.400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Napojuvanje TX-03 9 kanala 10A 120W
продажба
рејтинг
1.800 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Adapter za napojuvanje 12V 2A (5.5mm*2.5mm)
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе